Anasayfa  |   İletişim  | TR
International Relations
Contact us
Your Message
Contact us
FSMVÜ |
Announcements
ERASMUS+ FAYDALANICILARINA THY İNDİRİMİ!

 

Türkiye Ulusal Ajansı Erasmus+ Programı kapsamındaki hareketliliklerden faydalanacak yararlanıcılarımıza yönelik olarak Türk Hava Yolları ile bir işbirliği anlaşması imzaladı.

Türkiye Ulusal Ajansı ile Türk Hava Yolları arasında imzalanan işbirliği anlaşmasıyla Türkiye Ulusal Ajansı’ndan aldığı hibe kapsamında seyahatini gerçekleştirecek olan katılımcılarımıza %20 indirim hakkı ve 10 kg ek bagaj hakkı sağlanmaktadır. 

Kampanya Kimleri Kapsıyor?

·         Kampanya Türkiye Ulusal Ajansı’ndan alınan, sözleşme süresi bitmemiş hibeler kapsamında yurtdışı hareketliliklere katılacak kişiler içindir.

·         Proje ortağı olan kurum/kuruluşlar, TURNA sistemine üye olmaları halinde kampanyadan yararlanabilecektir.

·         Türkiye Ulusal Ajansı’ndan aldığı hibe ile yurtdışı hareketliliklerine katılacak yararlanıcıların, Miles&Smiles’a şahsi üyeliğinin olması gerekmektedir (M&S üyelik koşulları geçerlidir). Miles&Smiles üyeliği bulunanlar mevcut üyelik numaralarını kullanabilir.

Kampanya Koşulları Nelerdir?

    Satış dönemi: 26 Kasım 2014 – 26 Kasım 2016

    Seyahat başlangıç tarihi: 26 Kasım 2014 – 26 Kasım 2016

    Kampanya, 26/11/2016 tarihine kadar geçerli olup Türkiye çıkışlı uçuşun 26 Kasım 2016 (dahil) tarihine kadar yapılmış olması gerekmektedir.

    Biletler THY satış ofislerinden bizzat, kampanya kodu ve Miles&Smiles üyelik numarası verilerek, resmi kimlik belgesi ile alınmalıdır. Kampanya, acentalar veya internet üzerinden alınan biletlerde geçerli değildir.

    TURNA sistemine adı girilen ve seyahati gerçekleştirecek olan yararlanıcının, Türkiye Ulusal Ajansı tarafından gönderilen e-postanın çıktısını (veya sistem girişinden elde edeceği çıktı), kampanya kodunu, Miles&Smiles üyelik numarasını ve resmi kimlik belgesini THY satış ofislerine, bilet kesim işlemi esnasında ibraz etmesi gerekmektedir.

    Kampanyadan yararlanma hakkı, TURNA sistemine giriş yapıldığı gün aktif olacaktır. Miles & Smiles üyeliği gerçekleştirildiğinde Erasmus Ofisine haber verilmelidir..

    Kampanya, Türkiye çıkışlı tek yön veya Türkiye çıkışlı gidiş-dönüş biletleri için geçerlidir.

·         Türk Hava Yolları ve Türkiye Ulusal Ajansı kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

 ·         Bu kampanyadan Türkiye Ulusal Ajansı yararlanıcıları dışında 3. şahıslar faydalanamaz. Türkiye Ulusal Ajansı, bu kuralın ihlalinin tespiti durumunda ilgililer hakkında hukuki haklarını saklı tutar.

·         Kampanyadan yararlanması için TURNA sistemine girilmiş olan isimlerin gerçek yararlanıcılar olduğundan ve bilgilerin doğru girildiğinden sistem girişi yapılan hesabın sahibi kurum sorumludur. Bu kurum, TURNA sistemine giriş yapmakla kampanyaya ilişkin tüm kural ve şartları kabul etmiş sayılır.

Kampanyadan Nasıl Yararlanılır?

    1. Adım: Türkiye Ulusal Ajansı’ndan aldığı hibe ile seyahati gerçekleştirecek proje katılımcısı Miles&Smiles Programına üye olur.

    2. Adım: Seyahati gerçekleştirecek proje katılımcısı, Miles&Smiles üyeliği hakkında Erasmus Ofislerini bilgilendirir. Erasmus Ofisleri, kurumsal hesaplarını kullanarak seyahati gerçekleştirecek proje katılımcısının bilgilerini, TURNA sistemine eksiksiz girer.

    3. Adım: Kampanya kodunun yazılı olduğu bilgi formu, TURNA sisteminden otomatik olarak mail yoluyla TURNA sistemine ismi girilen ve seyahati gerçekleştirecek olan katılımcıya iletilir. Bu formun, katılımcının e-postasına ulaşmaması halinde, bu forma TURNA sistemi aracılığıyla tarafınızca veya seyahati gerçekleştirecek kişi tarafından tekrar erişilebilir.

    4. Adım: Türkiye Ulusal Ajansı’ndan aldığı hibe ile seyahati gerçekleştirecek proje katılımcısı, THY satış ofislerine bilgi formunu, Miles&Smiles üyelik numarasını ve resmi kimlik belgesini ibraz eder. Kampanyadan yararlanmak istediğini belirtir.

Sorularınız için Erasmus Ofisini arayabilir ya da e-posta gönderebilirsiniz.

 

Dış İlişkiler Ofisi,

Erasmus Uzmanı Vusala Aghayeva

Dahili: 4087

e-posta: vaghayeva@fsm.edu.tr

   • http://iro.fsm.edu.tr/resimler/upload/THY2015-05-08-01-38-33pm.jpg

E-Mail
Human
Resources
Health Culture
Sports
FSM
E- Systems
International Relations
FSM CEC
ALUTEAM
KURAM
FSM
TUMER
Career
Center